فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

 

REST OF THE WORLD NATIONAL CHAMPIONSHIP CONTESTS

All Africa Strongman

1994 - 1. Wayne Price
1999 - 1. Gerrit Badenhorst

Australia Strongest Man

1993 - 1. Bill Lyndon
1994 - 1. Bill Lyndon
1995 - 1. Nathan Jones
1996 - 1. Bill Lyndon
1997 - 1. Bill Lyndon
1998 - 1. Bill Lyndon
1999 - 1. Grant Edwards
2000
2001
2002
2003 - 1. Derek Boyer
2004 - 1. Derek Boyer
2005 - 1. Derek Boyer
2006
2007 – 1. Derek Boyer
2008 - 1. Derek Boyer - 2. Ebin Le Roux - 3. Robbie Fernandez
2009 - 1. Derek Boyer - 2. Ebin Le Roux - 3. Luke Reynolds
2010 - 1. Derek Boyer - 2. Marc Wells - 3. Eben Le Roux
2011 - 1. Derek Boyer - 2. Eben Le Roux - 3. Marc Wells

Bahamas Strongest Man

1993 - 1. Bernard Rolle
1994 - 1. Bernard Rolle
1995 - 1. Bernard Rolle
(Bernard Rolle winner many years upto 95)

Brazil Strongest Man

2001 - 1. Ziare

Canada’s Strongest Man

1982 – 1. Tom Magee?
1983 – 1. Tom Magee?
1986 – 1. Dan Markovic?
1987 - 1. Robert Dubeau - 2. Marco Fortier - 3. Ken Fisher [Canadian Champs & qualifier for Le Defi Mark Ten International]
1988 - 1. Tom Magee? [Canadian Champs & qualifier for Le Defi Mark Ten International]
1990 – 1. Gregg Ernst
1991 – 1. Gregg Ernst
1993 – 1. Chuck Haase
1994 – 1. Ron Trottier
1995 – 1. Robert Ploughman
1997 – 1. Ginaud Dupius
1999 – 1. Hugo Girard – 2. Ed Brost – 3. Ginaud Dupius
2000 – 1. Hugo Girard – 2. Jessen Paulin – 3. Geoff Dolan
2001 – 1. Hugo Girard - 2. Travis Lyndon - 3. Jessen Paulin
2002 – 1. Hugo Girard – 2. Jessen Paulin – 3. Travis Lyndon
2003 – 1. Hugo Girard – 2. Jessen Paulin – 3. Geoff Dolan
2004 – 1. Hugo Girard – 2. Jessen Paulin – 3. Travis Lyndon
2005 – 1. Jessen Paulin – 2. Travis Lyndon – 3. Dominic Filiou
2006 – 1. Jessen Paulin – 2. Dominic Filiou – 3. Jean Louis-Philippe
2007 – 1. Dominic Filiou – 2. Jessen Paulin – 3. Hugo Girard
2008 - 1. Louis-Philippe Jean - 2. Jean-Francois Caron - 3. Christian Savoie
2009 - 1. Christian Savoie - 2. Louis-Philippe Jean - 3. Jean-François Caron

China Strongest Man

2005 Gu Yan Li (2nd win)

Egypt Strongest Man

2007 - 1. Mina Nassif

Hawaii's Strongest Man

1991
1992
1993
1994
1995
1996
1997
1998 – 1. Malcolm Lutu
1999
2000 – 1. Odd Haugen
2001 – 1. Odd Haugen
2002 – 1. Tony Leiato – 2. Grant Higa – 3. James Barrientos
2003 – 1. Odd Haugen – 2. Tony Leiato & Grant Higa
2004 – 1. Jesse Marunde
2005 – 1. Jesse Marunde – 2. Phil Pfister – 3. Travis Ortmayer
2006
2007
(Curtis Leffler 3 times winner, James Barrientos 2nd 7 times upto 2002)

Iran's Strongest Man

1999 – 2. Hamid Soltan – 3. Mehdi Mirdavodi
2000 – 1. Hamid Soltan
2001 – 1. Mehdi Mirdavodi

Mardan Ahanin (Iran's Strongest Man)

1998 -1. Mehrab Fatemi - 2. Hamid Soltan - 3. Mehdi Mirdavoudi
1999-2000 Not held
2001 - 1. Mehrab Fatemi - 2. Mojtaba Maleki - 3. Majid Talkhavi
2002-2003 Not Held
2004 - 1. Reza Gharaei - 2. Mojtaba Maleki - 3. Rouhollah Dadashi
2005 - 1. Mehrab Fatemi - 2. Mojtaba Maleki - 3. Hossein Fatemi
2006 - 1. Mehrab Fatemi - 2. Ali Esmaeili - 3. Hossein Fatemi
2007 - 1. Reza Gharaei - 2. Farzad Mousakhani - 3. Ali Esmaeili
2008 - 1. Reza Gharaei - 2. Hassan Ebadi - 3. Rouhollah Dadashi
2009 - 1. Rouhollah Dadashi - 2. Moslem Darabi - 3. Ali Esmaeili
2010 - 1. Rouhollah Dadashi - 2. Moslem Darabi - 3. Mehrdad Bajelan

New Zealand's Strongest Man

1990 – 1. Colin Cox – 2. Allan Hallberg
1991 – 1. Colin Cox – 2. Allan Hallberg
1992
1993
1994
1995 – 1. Paul Kingi - 2. Colin Cox
1996 – 1. Colin Cox – 2. Pouri Rackete-Stones – 3. Craig Young
1997 - 1. Lon Tohill
1998 - 1. Matt Rossiter
1999 - 1. Matt Rossiter
2000 – 1. Nick McNamee
2001 – 1. Levi Vaogo
2002 – 1. Nick McNamee
2003 – 1. Darren Farrow
2004 – 1. Reuben dejong
2005 – 1. Reuben dejong
2006 – 1. Rob Orec
2007 – 1. Jono Macfarlane
2008 – 1. Nick Hanson - 2. Jono Mcfarlane - 3. Mick Cottrel
2009 - 1. Nick Hansen - 2. Sam Magele - 3. Nate Williams

Nigeria's Strongest Man

2001 - 1. Sunday Usuwa
2007 - 1. Sunday Usuwa

Quebec Cup - Strongman series

2008 - 1. Christian Savoie - 2. Louis-Philippe Jean - 3. Jessen Paulin

Quebec's Strongest Man

2008 - 1. Hugo Girard - 2. Christian Savoie - 3. Jessen Paulin

South Africa's Strongest Man

1989 - 1. Gerrit Badenhorst
1990 - 1. Gerrit Badenhorst
1991 - 1. Wayne Price
1992 - 1. Gerrit Badenhorst
1993 - 1. Gerrit Badenhorst – 2. Wayne Price
1994 - 1. Gerrit Badenhorst – 2. Anton Boucher
1995 - 1. Gerrit Badenhorst
1996
1997 - 1. Johan Rheeder - 2. Gerrit Badenhorst - 3. Pieter De Bryun
1998 - 1. Gerrit Badenhorst - 2. Pieter de Bruyn - 3. Johan Reeder
1999 - 1. Not Held
2000 - 1. Not Held
2001 - 1. Gerrit Badenhorst
2002 - 1. Johan Ver Heerden
2003 - 1. David Cooks – 2. Etienne Smit – 3. Gerhard Botha
2004 - 1. Ettiene Smit – 2. Dave Cooks – 3. Arno Lambrechts
2005 - 1. Ettiene Smit – 2. Dave Cooks – 3. Arno Lambrechts
2006 - 1. Ettiene Smit
2007 - 1. Ettiene Smit
2010 - 1. Frankie Scheun - 2. Gerhard Van Staden

United States Strongest Man

1997 – 1. Mark Phillipi – 2. Harold Collins – 3. Tommy Ingalsbe
1998 - 1. Karl Gillingham - 2. Doug Ahr - 3. Harold Collins
1999 - 1. Brian Neese - 2. Ken Brown - 3. Odd Haugen
2000 - 1. Brian Schoonveld - 2. Phil Pfister - 3. Whit Baskin
2001 - 1. Brian Schoonveld - 2. Phil Pfister - 3. Mark Philippi
2002 - 1. Steve Kirit - 2. Johnny Perry - 3. Karl Gillingham
2003 - 1. Steve Kirit - 2. Phil Pfister - 3. Mark Phillippi
2004 - 1. Van Hatfield - 2. Phil Pfister - 3. Karl Gillingham
2005 - Not held
2006 - 1. Steve McDonald - 2. Jon Anderson - 3. Travis Ortmayer
2007 - 1. Derek Poundstone - 2. Van Hatfield - 3. Nick Best
2008 - 1. Jason Kristal - 2. Jason Bergmann - 3. Van Hatfield
2009 - 1. Derek Poundstone - 2. Travis Ortmayer - 3. Andy Vincent
2010 - 1. Derek Poundstone - 2. Mike Jenkins - 3. Marshall White
2011 - 1. Travis Ortmayer - 2. Dave Ostlund - 3. Mike Burke


 

AFSA CONTESTS

AFSA Austria Full Strength Challenge

1999 - 1 Flemming Rasmussen (Den) –2. Riku Kiri (Fin) – 3. Derek Boyer (Aus)

AFSA Dubai Full Strength Challenge

1999 – 1. Flemming Rasmussen (Den) –2. Riku Kiri (Fin) – 3. Heinz Ollesch (Ger)

AFSA International Champion

1998 - 1. Wayne Price (SA)
1999 - 1. Flemming Rasmussen (Den)

AFSA Oberhausen Full Strength Challenge

1999 – 1. Flemming Rasmussen (Den) – 2. Riku Kiri (Fin) – 3. Heinz Ollesch (Ger)

AFSA Las Vegas Full Strength Challenge

1998 – 1. Wayne Price (SA) – 2. Phil Madalski (USA) – 3. Matti Uppa (Fin)

AFSA U.S.A Champion

1998 - 1. Karl Gillingham
1999 - 1. Odd Haugen – 2. Brian Schoonveld – 3. Jim Glassman

AFSA World Team Champion

2000 - 1. Germany (Team 1)


 

UNDER 105K CONTESTS

105kg World Strongest Man u105k

2009 – 1. Vitaliy Gerasimov (Ukr) - 2. Mykhailo Melinkov (Ukr) - 3. Marius Lalas (Lit)
2010 (Ukraine) – 1. Vitaliy Gerasimov (Ukr) - 2. Alexsander Mancerov (Rus) - 3. Topi Frifeldt (Fin)

World Championships u105k (IFSA)

2004 – 1. Janne Hartikainen (Fin) – 2. Jyrki Rantanen (Fin) – 3. Aki Katajamaki
2005 – 1. Janne Hartikainen (Fin) - 2. Darren Sadler (UK) - 3. Alvidas Brazdzius (Lit)
2007 – 1. Janne Hartikainen (Fin) - 2. Alvidas Brazdzius (Lit) - 3. Maris Rozentals (Lat)

105-kg Strongman World Record Breakers

2009 - 1. Sergei Koniushok (Ukr) - 2. Janne Hartikainen (Fin) - 3. Marius Lalas (Lit)

IFSA World Strongman Challenge u105k

2006 – 1. Darren Sadler (UK) - 2. Maris Rosenthal (Lat) - 3. Kirk Nowack (USA)

Britain's Strongest Man u105k

2005 – No contest
2006 - 1. Nick McKinless - 2. Jack Ondo - 3. Frank Connolly
2007 - 1. Scott Reid - 2. Paul Cater - 3. Alan Sneddon
2008 - 1. Scott Reid - 2. John Hobson - 3. Jason Talbot
2009 - 1. Paul Woods - 2. Owen Lewis - 3. Paul Cater
2010 - No contest
2011 - 1. Graham Hicks - 2. Adam Bishop - 3. Simon Thomas

UK's Strongest Man u105k

2005 - 1. Martin Jones - 2. Mark Cox - 3. Paul Suggit
2006 – 1. Steve Stanislaus - 2. Martin Jones - 3. John Forty
2007 - No contest
2008 - No contest
2009 - 1. Paul Woods - 2. Paul Cater - 3. Simon Cowdrey
2010 - 1. Paul Woods - 2. Ben Kelsey - 3. James Robson
2011 - 1. Adam Bishop - 2. Simon Cowdrey - 3. Andy Goswell

England's Strongest Man u105k

2005 – 1. Darren Sadler - 2. Paul Wood - 3. Colin Lewis
2007 – 1. Martin Jones - 2. Paul Cater - 3. Scott Reid
2008 - 1. Jason Talbot - 2. Owen Lewis - 3. -
2009 - No contest
2010 - 1. Paul Woods - 2. Mark Clegg - 3. Graham Hicks
2011 - 1. Graham Hicks - 2. James Robson - 3. John Marsden

England and Wales Most Powerful Man u105k

2009 - 1. Tony Warbrook - 2. Johnny Mills - 3. Stuart Hayes

Scotland's Strongest Man u105k

2006 – 1. Frank Connolly - 2. Michael Daly - 3. Alan Sneddon
2007 – 1. Frank Connolly - 2. Alan Sneddon - 3. Mark Morley
2008 - 1. Michael Daly - 2. Mark Morley - 3. Alan Sneddon
2009 - 1. Craig Callahan - 2. Michael Daly - 3. Stuart White
2010 - 1. Alan Sneddon - 2. Michael Daly - 3. Frank Connolly
2011 - 1. Michael Daly - 2. Frank Connolly - 3. Ian Plews

Wales's Strongest Man u105k

2007 – 1. Martin Jones - 2. Luke Healey - 3. Anthony Griffiths

British Log Lift Championships

2011 (u105k) - 1. Ashley Smith

Norway's Strongest Man u105k

2010 – 1. Nils Kjetil Sande - 2. Vidar Daae Vikoyr - 3. Sven von der Llppe

Canada's Strongest Man u105k

2006 – 1. Darrell Crouse - 2. Dennis Ruygrok - 3. Jordon Foley

New Zealand's Strongest Man u105k

2009 - 1. Nate Williams - 2. Justin Keogh

United States Strongest Man u105k

2009 - 1. Dave Mihalov - 2. Beau Gertz - 3. Justin Blake

Australia's Strongest Man u105k

2011 - 1. Nevin Mills - 2. David Parmiter - 3. Nick Maloni



تاریخ : چهارشنبه 16 فروردین 1391 | 03:36 ب.ظ | نویسنده : داود نصیرخواه | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.