تبلیغات
وبلاگ شخصی داود نصیرخواه - شوق مردان برای فروش البسه زنانه در بازار آذربایجان غربی!؟

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

121369913821_8703251239_L600

به گزارش فاطر24، کافی است خانوم ها پا را برای خرید وسایل آرایشی و خصوصی و نیز مانتو وغیره به مانتو فروشی‌ها یا فروشگاه های لباس شهر بگذارند، ناگهان با تعداد زیادی فروشنده مرد روبه‌رو می‌شوند که مدل‌های مختلف مانتو را پیشنهاد می‌دهند و با حدس زدن سایز مشتریان، اجناس و مدل‌های انتخابی را در اختیارشان قرار می‌دهند. دریغ از اینکه این امر منافات بزرگی را با اسلام دارد.

علاوه بر این فروش لباس‌‌های زیر زنانه توسط مردان از دیگر اقداماتی است که طی سالیان سال بی توجهی ها ،  اکنون به عرف تبدیل شده است در حالی که این امر سبب متاثر شدن بانوان شده و از معضلات بزرگ فرهنگی آذربایجان غربی محسوب می شود که کسی تا کنون متولی و یا راهکاری برای تغییر این روند انجام نداده است.

اگرچه شاید این رفتارها بی هدف و بدون منظور باشد اما پیامدهای منفی بسیاری از این رفتارها ناخودآگاه تبدیل به معضل بزرگی در داخل فرهنگ جامعه می شود  و چه بسا در بعضی اوقات باعث ایجاد انحرافات اخلاقی و مشکلات روحی و روانی برای خانم ها می شود. 

بر این اساس می طلبد تا مسئولین مربوطه با مدنظر قرار دادن موضوعات زیر بنایی فرهنگی در جهت مقابله با خطرات احتمالی آینده اقدام نمایند و با برنامه های زیربنایی به مقابله با این امر بپردازند.
طبقه بندی: مقالات،

تاریخ : جمعه 22 خرداد 1394 | 11:37 ق.ظ | نویسنده : داود نصیرخواه | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.