تبلیغات
وبلاگ شخصی داود نصیرخواه - استاندار دست آقازاده را از مجلس کوتاه کرد!

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

00_2393
دورنانیوز- سرویس سیاسی و اجتماعی: با مخالفت صریح و آشکار سعادت، دست جواد آقازاده از مجلس کوتاه ماند و باید منتظر ماند و دید که مهره جایگزین دولت به جای وی برای حضوری موثر و موفقیت آمیز در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی چه کسی خواهد بود.

به گزارش دورنانیوز، در حالی که از چند ماه گذشته تا به امروز، دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی، به عنوان یکی از مهره‌های اصلی دولت برای ورود به عرصه انتخابات مجلس از شهرستان اورمیه مطرح بود و زمزمه‌هایی از کناره‌گیری وی از سمت فعلیش تا موعد قانونی استعفاها جهت آغاز نیمه رسمی برنامه‌های انتخاباتی‌اش در برخی محافل به گوش می‌رسید، اما گویا وی نخواهد توانست تا علی رغم میل و تمایل باطنی، شانس خود را در انتخابات اسفند ماه سال جاری محک بزند.

چراکه مطابق با اخبار واصله به دورنانیوز از منابع آگاه و موثق در استانداری آذربایجان غربی، استاندار امروز رسما با کاندیداتوری آقازاده مخالفت کرده و وی را ملزم به ادامه خدمت در نهاد دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی کرده است.

این در حالی است که وی در طول روزها و ماه‌های اخیر رایزنی‌هایی را نیز با توجه به کانال‌ها و مشاوران مشترک با محمد حضروت پور، شهردار اورمیه و دیگر حامیان دولت جهت اعلام کاندیداتوری از اورمیه داشت و خود را گزینه مشترک بسیاری از لیست‌ها و ائتلاف‌های انتخاباتی می‌دانست.

به هر حال با مخالفت صریح و آشکار سعادت، دست جواد آقازاده از مجلس کوتاه ماند و باید منتظر ماند و دید که مهره جایگزین دولت به جای وی برای حضوری موثر و موفقیت آمیز در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان اورمیه چه کسی خواهد بود!

 
طبقه بندی: شخصی، انتخابات ،

تاریخ : سه شنبه 26 خرداد 1394 | 11:42 ب.ظ | نویسنده : داود نصیرخواه | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.