تبلیغات
وبلاگ شخصی داود نصیرخواه - از تصمیمم منصرف شدم، در انتخابات مجلس شرکت میکنم

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
ماینده مردم ارومیه در مجلس گفت:چند روز پیش گزارشی در ندای ارومیه در خصوص شاخص های توسعه منابع انسانی میخواندم که واقعا تاسف آورد بود، به نظر من مقصر این محرومیت مسئولین و نمایندگان مجلس هستند.
   

عابد فتاحی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ندای ارومیـه، با اشاره به موضوع حضورش در انتخابات اسفندماه مجلس اظهار کرد: پیش تر اعلام کردم که به دلیل فضای نامطلوب سیاسی در استان  قصد حضور در انتخابات مجلس 94 را ندارم، اما در چند روز گذشته گروه های زیادی از مردم ارومیه و بزرگان و مسئولین تراز اول استان  برای حضورم در انتخابات اصرار ورزیدند.

وی افزود: به همین دلیل برای افزایش شور و شوق انتخاباتی و مشارکت بیشتر از تصمیم پیشینم منصرف شدم و در انتخابات 94 حضور پیدا میکنم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: من روستازاده هستم، من برای انتخابات بی اخلاقی نمیکنم، هیچ قولی هم به مردم نمیدهم.

فتاحی گفت: چند روز پیش گزارشی در ندای ارومیه در خصوص شاخص های توسعه منابع انسانی میخواندم که  واقعا تاسف آورد بود، به نظر من مقصر این محرومیت مسئولین و نمایندگان مجلس هستند.

وی گفت:  شرایط استان ما بسیار ویژه و فوق العاده است، به نظر من مسئولین می بایست در سفر رئیس جمهور که بعد از ماه مبارک رمضان انجام خواهد شد، بیشتر این مشکلات را برطرف کنند.

فتاحی در خصوص آخرین وضعیت دریاچه ارومیه خاطرنشان کرد: دریاچه ارومیه روز به روز در حال فرسوده شدن و نابودی است، اینکه برخی از نمایندگان برای احیاء دریاچه ارومیه در انتخابات شعار میدهند دروغ است، مردم ارومیه بدانند هیچ نماینده ای نمیتواند دریاچه ارومیه را احیاء کند، احیاء دریاچه ارومیه یک امر ملی و فرا ملی است.
طبقه بندی: انتخابات ،

تاریخ : سه شنبه 26 خرداد 1394 | 10:43 ب.ظ | نویسنده : داود نصیرخواه | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.