تبلیغات
وبلاگ شخصی داود نصیرخواه - پهلوانی فکر باشیم

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

رفتار با یک ورزشکار قهرمان باید کاملا متفاوت از فرد عادی باشد،اما قهرمان المپیک هم باید بداند الگوی جامعه است .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایپنا از شیراز وبه نقل از گروه دریافت خبر،امید نوروزی بارها عقب افتادگی های خود را روی تشک های رسمی جبران کرده بود،اگر اماده نبود و یا حتی با مشکلات داوری نمیتوانست نتیجه را جبران کند باید احترام خودش،محمد بنا و کشتی فرنگی و شهرش را حفظ میکرد.

نوروزی بعد از این اتفاق در مصاحبه های خود از مردم خواست که او را ببخشند و حالا همه ما باید  به یاد روزهایی که برای عکس گرفتن کنار نورزی به صف میشدیم کنارش بمانیم تا شاهد سوختن امید کشتی فرنگی فارس نباشیم  و دو بنده ارزوهایمان را از تن نوروزی بیرون نیاوریم.

نگاه ما به نوروزی نباید متفاوت ازقبل باشد،امید هم انسان است همه ما وقتی با ما  رفتاری که مناسبمان نیست را از طرف مقابل دریافت میکنیم  واکنش نشان میدهیم  ، باید فرصت بلند شدن از زمین را به  او بدهیم ،امید سرزنش نمیخواهد نوازش و اعتماد دوباره میخواهد.

رای فدراسیون کشتی تقریبا این نکته را رعایت کرده است و اموزش کشتی در چند شهر مختلف میتواند امید را به فکر فرو ببرد حال میماند نگاه و قضاوت ما و رفتاری که در اینده با امید میکنیم و تجربه ای که نورزی ازین اتفاق میگیرد ،واکنش نوروزی میتواند اینده های متفاوتی برای او رقم بزند.
طبقه بندی: مقالات،

تاریخ : چهارشنبه 17 تیر 1394 | 02:17 ب.ظ | نویسنده : داود نصیرخواه | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.